Het VIP-Ticket wordt als verrassing of goedmakertje aan gasten gegeven die bijvoorbeeld vast komen te zitten in een attractie met een storing.
Het fastpass systeem is gratis te gebruiken en wordt geactiveerd bij een wachtrij langer dan vijftien minuten.
Kinderen tot en met 3 jaar hebben gratis toegang op vertoon van een geldig legitimatiebewijs. Afhankelijk van jouw bezoekdag varieert de prijs dit kalenderjaar tussen € 38,00 en € 53,00. Bekijk in de ticketkalender de prijs voor jouw gewenste bezoekdatum.
Wat houdt de verjaardagactie in? Wanneer je bent ingeschreven voor de Efteling Nieuwsbrief ontvang je rondom je verjaardag een persoonlijke kortingscode waarmee je eenmalig € 13,25 korting per ticket ontvangt op de jaarrond ticketprijs van € 53,- voor minimaal 2 en maximaal 6 Efteling-tickets.
Friet met een snack en een drankje kost voortaan bijvoorbeeld 9,40 euro. Bij Frau Boltes Küche betalen bezoekers 13,90 euro voor een kipmenu.
Gratis naar pretparken
Bij Avonturenpark Hellendoorn en Toverland heb je op je verjaardag gratis toegang. Pretparken als Bobbejaanland en Efteling bieden als je lid bent van de nieuwsbrief goede kortingen aan rondom je verjaardag.
De Efteling werkt al een aantal jaren met verschillende ticketprijzen. Dat betekent dat in drukke periodes, zoals in de vakanties, een kaartje duurder is dan op traditioneel rustige dagen. Zo wil de Efteling het aantal bezoekers beter over het jaar spreiden.
Als je liever op een rustiger moment naar het park gaat, kies dan voor een doordeweekse dag. Op doordeweekse dagen zijn namelijk de meeste mensen aan het werk. Donderdag wordt doorgaans beschouwd als de rustigste dag van de week.
De Efteling heeft verschillende ticketprijzen. Het goedkoopste tarief blijft, net als in 2024, € 38,-. Het duurste tarief zal een stijging van € 2,- hebben en wordt € 53,-. Het aanschaffen van tickets voor een bezoek in 2025 zal binnenkort mogelijk zijn.
Bij de Efteling kun je niet zomaar in de rij staan, want je kunt er niet omheen.
Uw VIP-KAART is persoonlijk en de VIP-KAART kunt u dus niet uitlenen. Wat u wel kan is van de 2e kaart een introducékaart maken. Dan kunt u er met een introducé samen op uit. Of u zet de tweede kaart op naam van een bekende en geeft de kaart aan deze persoon.
De deuren zijn op zondag 16 maart 2025 geopend van 10:00 tot 19:00. Voor € 26,50 per persoon inclusief parkeren ervaar je de betovering van de Efteling.
Een Classic-abonnement geeft minimaal 290 dagen per kalenderjaar toegang tot de Efteling. Bekijk hieronder wanneer je abonnement niet geldig is: 1,7,8,15,21,22,28 en 29 september.5,6,12,13,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30 en 31 oktober.
Kinderen tot en met 3 jaar hebben gratis toegang. Kom vaker naar de Efteling! Met een Efteling-abonnement kun je zo vaak als je wilt het attractiepark bezoeken en profiteer je ook van extra voordelen. Kinderen t/m 3 jaar mogen gratis naar binnen.
Om je verjaardag te vieren krijg jij als abonnementhouder bij je volgende bezoek aan de Efteling een gratis gebakje bij aankoop van een drankje!
Omdat u jarig bent, trakteren wij u op een gratis diner in ons a-la-carte restaurant Gastronoom.
Ondertussen kost een Efteling-ticket via internet momenteel 44 euro, voor dezelfde dagen in de herfstvakantie. Daarmee wordt Walibi het duurste attractiepark van Nederland. In principe bedraagt de toegangsprijs van Walibi Holland dit jaar 36 euro in het laagseizoen en 38 euro in het hoogseizoen.
Gratis je waterfles vullen
Je kunt je drinkfles gratis bijvullen bij de gratis drinkwater-tappunten verspreid over het park. Bijvoorbeeld in de wachtrij van Symbolica of bij De Ganzenhoedster op het Anton Pieck Plein. Natuurlijk is ook al het water uit de kranen in de toiletgebouwen drinkbaar.
Mag ik zelf eten en drinken meenemen naar de Efteling? Mag ik zelf eten en drinken meenemen naar de Efteling? Het is toegestaan om eigen eten en drinken mee te nemen naar het park.
Met een begroot budget van 25 miljoen euro — dat zal worden overschreden — wordt Danse Macabre de op één na duurste attractie van het hele park. Symbolica is met 35 miljoen euro de duurste en grootste.
Entreeticket vanaf € 38,-
Van 8 januari tot en met 12 mei 2024 zijn er 4 ticketprijzen. Het goedkoopste ticket blijft € 38,-. Voor de andere tickets gaat het om een minimale stijging van € 2,- of € 3,- per ticket. Om de Efteling te bezoeken, heb je naast een ticket ook een reservering nodig.
Simpel gezegd: een ticket is een maand geldig, waarbij je op alle dagen mag komen in die periode bij Reus.Draak en Elf zijn maar op een beperkt aantal weekenddagen geldig, en Fakir is enkel op rustige weekdagen geldig.