De "200 jaar oude baby" in Outlander verwijst in discussies vaak metaforisch naar Brianna Fraser, de dochter van Claire en Jamie, omdat zij werd verwekt in de 18e eeuw maar pas in de 20e eeuw (200 jaar later) werd geboren. Ze is de schakel tussen beide tijden. Facebook
In de serie verwees die 200 jaar oude baby naar Brianna . Ze werd verwekt in de 18e eeuw en geboren in de 20e eeuw. Jemmy was geen baby meer toen hij naar de toekomst reisde.
Faith was doodgeboren, wat betekent dat iedereen die bij de bevalling hielp bijna meteen zou hebben geweten dat ze dood was. Ze hebben geen gezonde baby van Claire weggehaald, alleen maar voor Faith om in haar eerste nacht te sterven.
Faith Fraser was het eerste kind van Claire en Jamie, dat doodgeboren werd. Ze werd geboren in Parijs, Frankrijk, na een gevaarlijke zwangerschap. Haar moeder Hildegarde liet haar begraven op de begraafplaats van het Hôpital des Anges.
Outlander-serie
Henri-Christian wordt geboren als het vierde kind van Fergus en Marsali. Hij is een dwerg en sommige inwoners van Fraser's Ridge geloven dat hij een straf is voor de zonden van zijn ouders. Henri-Christian wordt door een paar jongens in een mandje gelegd en in een beek gegooid. Roger redt hem en doopt hem.
Ze hebben Fergus niet jonger gemaakt voor de serie. Marsali was 15 toen ze aan boord ging van de Artemis en Fergus was 30 in de boeken. In de serie werd Marsali ouder gemaakt , rond de 18 jaar, voor een 'modern publiek' . Een "oudere" echtgenoot en een veel jongere echtgenote was in die tijd niet ongebruikelijk.
Later die maand bevalt Marsali van haar vierde kind, een jongen genaamd Henri-Christian , die dwerggroei heeft. Sommige inwoners van Fraser's Ridge geloven dat de aandoening van het kind een straf is voor de zonden van zijn ouders en steken hun bijgeloof niet onder stoel of banken.
Aan het einde van seizoen 7 ontdekten Claire en Jamie tot hun grote schrik dat Faith die tragische gebeurtenis mogelijk had overleefd en volwassen was geworden. Ze zou zelfs kinderen hebben gekregen, Jane en Fanny Pocock, die in de laatste afleveringen van het seizoen de Frasers tegenkwamen.
In de seizoensfinale van Blood of My Blood worden Julia en Henry Beauchamp – gespeeld door Hermione Corfield en Jeremy Irvine – eindelijk herenigd en ontsnappen ze op gewaagde wijze met hun pasgeboren zoon William , nadat ze een groot deel van het seizoen in aparte situaties gevangen hebben gezeten.
Jamie's kinderen zijn Faith, Brianna en William.
Caitriona Balfe had "geen idee" dat Claire en Jamie's dochter, Faith, in leven zou blijken te zijn . Laten we even teruggaan naar het einde van het vorige seizoen .
Meester Raymond vertelt Claire dat hij haar Madonna noemt omdat haar aura blauw is , net als de afbeeldingen van de Maagd Maria. Maar waarom dacht Claire dat hij haar Madonna noemde omdat ze zwanger was?
Door de mysterieuze verschijning van Meester Raymond en Fanny die een lied uit de 20e eeuw zong, kwam Claire tot de conclusie dat Faith daadwerkelijk had geleefd. Het wordt gesuggereerd dat Meester Raymond zich hiervoor verontschuldigde.
De 48-jarige actrice heeft een dochtertje gekregen met Daniel, 50 , met wie ze in juni 2011 trouwde. Het nieuwe meisje voegt zich bij Rachels 12-jarige zoon, Henry Aronofsky (uit een eerdere relatie met Darren Aronofsky), en Daniels 26-jarige dochter, Ella Craig (uit zijn eerste huwelijk met Fiona Loudon).
Ja. De oorspronkelijke actrice voor Jenny was perfect, maar ze is niet langer beschikbaar voor de opnames van Outlander (ze moesten de plot enigszins veranderen in seizoen 4 omdat ze niet beschikbaar was), dus een nieuwe casting is onvermijdelijk.
Ian bevestigt dat Jamie dat nooit heeft gedaan , en de rest van de familie ook niet.
Charles Vandervaart vertelt welke eigenschap van Sam Heughan hij heeft overgenomen voor zijn rol als Jamie Frasers onwettige zoon, William Ransom .
Julia is de op één na oudste van Aphmau en Aarons kinderen en een terugkerend personage in de Aphmau SMP-serie.
Jamie komt met het idee dat Fergus en zijn gezin verhuizen en een drukkerij beginnen in een andere stad . Fergus heeft namelijk al wat ervaring met drukken in Edinburgh en zou die functie dus prima kunnen vervullen.
We weten dat de baby van Julia en Henry William heet.
“Ongeacht zijn leeftijd bij overlijden, is Jamie in wezen een Schotse krijger, en daarom manifesteert zijn geest zich als de 25-jarige versie van zichzelf - of hij nu sterft op 65, 85 of 101 jaar [sic].”
Fraser heeft echt bestaan. Schrijfster Diana Gabaldon van de Outlander boeken heeft zijn achternaam hieraan ook ontleent.
Actress Nell Hudson portrays Laoghaire in the STARZ Outlander television series.
William Ransom is de geheime, onwettige zoon van Geneva Dunsany en Jamie Fraser . Wettelijk gezien is hij de zoon en erfgenaam van Ludovic Ransom, de achtste graaf van Ellesmere, die ten tijde van zijn geboorte de echtgenoot van zijn moeder was.
Voor het derde seizoen van Outlander is opnieuw een belangrijke rol ingevuld: de Britse nieuwkomer Lauren Lyle zal de temperamentvolle dochter van Laoghaire (Nell Hudson) Marsali spelen , zo heeft TVLine vernomen.