Je kunt een Toeslag ICE kopen op het station bij een NS-kaartautomaat of NS-servicebalie. Je kunt het kaartje laden op een OV-chipkaart of een eenmalige chipkaart kopen. Voor een eenmalige chipkaart betaal je € 1,50extra.
Deze toeslag koopt u van tevoren op NS.nl, bij de NS-kaartautomaat of bij een NS-servicebalie. Als u een NS-abonnement heeft, dan betaalt u geen toeslag in ICE International binnen Nederland.
Je koopt de Intercity direct Toeslag bij de Toeslagzuil op het vertrekperron, online als e-ticket, bij de NS-kaartautomaat of bij de servicebalie op het station.
De ICE Toeslag laadt u op uw OV-chipkaart bij een NS-kaartautomaat. Reizigers met een geldig NS-abonnement (zoals bijvoorbeeld het Studentenreisabonnement, Dal Vrij, Altijd Voordeel etc.) of een Keuzedag betalen geen toeslag voor reizen met ICE International binnen Nederland.
Prijzen ICE International
Met ICE International reist u al vanaf € 20 naar Duitsland en vanaf € 38 naar Zwitserland.
Ice Network Prijsoverzichten
De prijs van Ice Network vandaag is US$0,005944 , met een handelsvolume van $9,87 M over 24 uur. ICE is -3,12% in de afgelopen 24 uur. Het is momenteel -21,28% ten opzichte van zijn hoogste punt aller tijden van 7 dagen van $0,007552, en 3,58% ten opzichte van zijn laagste punt aller tijden van 7 dagen van $0,005739. ICE heeft een circulerende voorraad van 6,62 B ICE.
FACULTATIEVE RESERVERING
Plaatsreservering aan boord van ICE treinen is niet verplicht.
Reis je met een 2e klas vervoerbewijs in de 1e klas zonder een klassewissel of Toeslag 2-1? Dan krijg je een boete van € 50 en betaal je de kosten van een 1e klas vervoerbewijs. Wanneer je de boete in de trein niet contant kunt betalen, kan de conducteur je uitstel van betaling geven.
Het is heel simpel: je houdt gewoon je betaalpas, creditcard of mobiel tegen de kaartlezer aan om in of uit te checken. Net als je OV-chipkaart. Zo gepiept.
Op het station. Je kunt een Toeslag Intercity direct kopen op het station bij een NS-kaartautomaat of NS-servicebalie. Je kunt het kaartje laden op een OV-chipkaart of een eenmalige chipkaart kopen. Voor een eenmalige chipkaart betaal je € 1,50extra.
Je kan in het hele openbaar vervoer in Nederland in- en uit te checken met je betaalpas, creditcard en mobiel. Deze nieuwe manier van in- en uitchecken is onder de overkoepelende naam OVpay geïntroduceerd. Een gezamenlijk initiatief van alle vervoerders. Bekijk meer informatie op de website van OVpay.
Momenteel staan er toeslagzuilen op de perrons van Amsterdam Centraal, Breda, Rotterdam Centraal en Schiphol Airport.
Toeslag ICE is alleen verkrijgbaar voor een enkele reis. Voor een retourreis dient het twee keer aangeschaft te worden. Toeslag ICE is geldig op de vermelde reisdatum tot 04.00 uur de volgende dag. Het e-ticket is persoonlijk, niet overdraagbaar en alleen geldig met een identiteitsbewijs.
ICE-treinen zijn het vlaggenschip van de treinvloot van Deutsche Bahn . Snel, comfortabel en punctueel vervoeren ze passagiers door heel Duitsland en daarbuiten.
De Intercity-Express, afgekort als ICE, is de snelste trein van spoorwegmaatschappij DB Fernverkehr, als dochterbedrijf van Deutsche Bahn. Het is tevens de hoogste treincategorie. De hogesnelheidstreinen worden gebouwd door Siemens en Talgo.
Ben je tijdens een controle niet ingecheckt of kan je geen geldig vervoerbewijs tonen? Dan krijg je een boete van € 50,- plus de ritprijs. Dat geldt in het hele openbaar vervoer in Nederland.
“Als je in- en uitcheckt op hetzelfde station, kan het ook zijn dat jij heen en weer reist zonder tussentijds uit te checken. Vandaar dat het instaptarief van 20 euro wordt afgeschreven als er meer dan 60 minuten tussen in- en uitchecken zit."
ICE staat voor 'In Case of Emergency' en dit is precies waar dit nummer voor bedoeld is. Als er iets met jou gebeurt dan kan degene die je helpt zien wie hij of zij moet bellen als dat nodig is. Jouw ICE-persoon is altijd iemand die dichtbij woont en iemand die jij goed kent.
Wilt u per ICE International of IC Direct (Berlijn of Brussel) reizen? Dat kan eenvoudig met uw OV Chipkaart.
Als u incheckt, kunt u binnen 60 minuten kosteloos uitchecken op datzelfde station. Stel dat u gaat winkelen of een hapje gaat eten op een groot station, zoals Utrecht Centraal. Als u dan binnen een uur hetzelfde station via de toegangspoortjes verlaat, dan hoeft u niet te betalen voor het in- en uitchecken.
De meeste ICE-treinen bieden ontbijt-/lunch- of dinermenu's met Duitse specialiteiten en snacks en een breed drankenaanbod. In de 1e klas serveren medewerkers eten/drinken bij je zitplaats.