In de officiële Attack on Titan (Shingeki no Kyojin) verhaallijn heeft Mikasa Ackerman geen broer. Wikipedia
Mikasa Ackermans broer zou een baby zijn geweest die in het jaar 845 in de familie Ackerman geboren werd . Hij verscheen in de visuele roman Lost in the Cruel World, evenals in de gelijknamige roman en manga Attack on Titan: Lost Girls.
Verloren in de wrede wereld-arc. In het jaar 844 is mevrouw Ackerman zwanger en thuis met haar man en dochter .
Levi is de broer van Mikasa. Hughes is de vader van Levi. Victoria is de dochter van Christa. Mikasa is de zus van Eren.
Het is duidelijk dat Mikasa van Eren houdt, zelfs binnen het verhaal . Een soldaat van de Garnizoen, Ian, gaat ervan uit dat Eren haar geliefde is. Maar hij ziet Mikasa als een jeugdvriendin (net als Armin), niet echt als een zus. Hij heeft haar wel drie keer berispt omdat ze hem als haar kleine broertje of zoon beschouwde die ze moest beschermen.
Het is eigenlijk onlogisch dat Eren verliefd zou zijn op Mikasa in plaats van Historia. Gedurende de hele serie zagen we geen enkele romantische gevoelens van Eren voor Mikasa, maar in de laatste twee afleveringen blijkt dat Eren wel degelijk verliefd was op Mikasa.
Mikasa's offer van haar leven samen met haar geliefde Eren, en haar keuze om hem te trotseren en te doden, is uiteindelijk de reden dat Ymir Fritz werd bevrijd en de Titanen van de aardbodem verdwenen.
"Soms zijn er troepen leeuwen met twee mannelijke leeuwen, wat een interessante dynamiek oplevert omdat ze niet gelijkwaardig zijn. Eén leeuw zal altijd een beetje in de schaduw staan. We probeerden die dierlijke waarheden als basis voor het verhaal te gebruiken, dus we gingen ervan uit dat Scar en Mufasa niet echt uit dezelfde genenpoel konden komen ."
Ook heeft Vegeta een broertje, genaamd Tarble.
Isayama verklaarde dat Mikasa, Levi en Kenny allemaal tot dezelfde Ackerman-bloedlijn behoren. Hun redenen om hun respectievelijke tegenhangers te beschermen hebben echter niets te maken met de bloedlijn zelf: " het is gewoon hun aard ."
De meesten geloofden dat het de boer was, zoals de militaire politie had verklaard, terwijl de andere helft ervan overtuigd was dat Eren de vader was. In hoofdstuk 139 werd deze theorie echter ontkracht en werd bevestigd dat de boer de vader was van Historia's baby .
Vijf jaar na het einde van de manga heeft Attack on Titan officieel bevestigd dat Mikasa Ackerman met Jean Kirstein is getrouwd , zoals te zien is in de post-credits scène van The Final Chapter - The Last Attack.
We gingen er allemaal vanuit dat Fred onvruchtbaar was op basis van de timing van Nick, maar nu weten we dat Serena en Fred een baby kunnen maken, wat betekent dat Fred vruchtbaar is.
Eren heeft geen zus ... dat is zo overduidelijk... zelfs hij was geïrriteerd en zei dat hij niet Mikasa's zoon of broer is... Dat is een meisje dat haar genegenheid toont door middel van geweld en woede. Ze is meestal mentaal instabiel.
De twee leeuwen zijn in werkelijkheid geen familie van elkaar . HelloGiggles sprak met Rob Minkoff en Dan Hahn, respectievelijk de regisseur en producent van The Lion King. Minkoff en Hahn vertelden HelloGiggles dat ze dit wisten toen ze de film maakten. Ze deden onderzoek naar leeuwen en ontdekten dat leeuwenbroers in het wild eigenlijk niet bestaan.
Tantes en ooms zijn zowel door bloed als door huwelijk (je zou de echtgenoot van je tante niet je zwager noemen, maar gewoon je oom). Omgekeerd geldt hetzelfde: de dochter van de zus van je vrouw is de nicht van je vrouw, dus ze is ook je nicht en jij bent haar oom.
Broly is de enige Legendarische Super Saiyan, en het verhaal gaat dat hij het sterkste vechtende wezen in de geschiedenis is.
Raditz (ラディッツ, Radittsu), ook wel bekend als "Raditz de Dwerg", is een Saiyan-krijger van gemiddelde klasse, de oudere broer van Goku en de eerstgeboren zoon van Bardock en Gine. Hij is een van de weinige overgebleven volbloed Saiyans nadat zijn thuisplaneet werd vernietigd.
Obasi, een zwakke en manipulatieve koning, legde de basis voor Taka's haat en onzekerheid . Hij vertelde Taka dat Mufasa hem op een dag zou verraden, en toen Taka Mufasa met Sarabi zag, ontkiemde die haat tot pure jaloezie.
Uiteindelijk vertelt Scar Simba de waarheid. Simba weet zichzelf te redden en eist van Scar dat die op zijn beurt vertrekt. Aanvankelijk lijkt Scar te gehoorzamen, maar dan valt hij Simba opnieuw aan. Simba gooit Scar van de rots naar beneden, waarop Scars eigen hyena's zich tegen hem keren en hem verscheuren.
Kion, het tweede welpje van Simba en Nala, is afwezig in The Lion King 2 omdat zijn personage werd geïntroduceerd in de The Lion Guard-serie , die zich afspeelt na The Lion King 2. Tijdens de gebeurtenissen van The Lion King 2 was Kion op weg naar de Levensboom om genezing te zoeken, wat zijn afwezigheid in de Pride Lands verklaart.
Hoewel Mikasa's gevoelens voor Eren vrij duidelijk waren, bekende Eren zijn liefde voor Mikasa pas aan het einde van de serie, waardoor het een van de meest tragische liefdesverhalen in de anime- en mangawereld is geworden.
Hwasa's oprechte bekentenis: Zangeres onthult verliefdheid op Park Jung-min tijdens promotie van 'Good Goodbye'. Hwasa heeft zojuist haar nieuwste single 'Good Goodbye' uitgebracht, een ontroerende popballade die op elegante wijze de nuances van afscheid nemen verkent.
Eren Jaeger, Eren Yeager of uitzonderlijk ook Eren Jäger (エレン・イェーガー Eren Yēgā), is het hoofdpersonage van de anime en manga Attack on Titan. Hij woonde samen met zijn ouders en Mikasa in Shiganshina, een wijk aan de zuidrand van Muur Maria, totdat de muur door Titanen werd binnengevallen.