Tassen van A4 formaat (30 cm x 21 cm x 10 cm) of kleiner mogen na controle het stadion in worden meegenomen. Grotere tassen, koffers of goederen zijn niet toegestaan. Bij de ingangen kunnen tassen niet in bewaring worden genomen. Tassen die groter zijn dan het A4 formaat worden geweigerd bij de ingang.
Wat je moet weten
Tijdens wedstrijden is het niet langer toegestaan grote tassen, koffers of goederen mee het stadion in te nemen. Uitzondering zijn tassen van A4-formaat (30,0 cm x 21,0 cm x 10,0 cm) of kleiner, deze mogen na controle wel het stadion mee worden ingenomen.
Hoe minder je meeneemt, hoe sneller je kunt genieten van het concert! LET OP: het is niet toegestaan om grote tassen mee naar het concert te nemen. Tassen met een maximaal A4 formaat en circa 10 cm dik zijn uitgezonderd.
Het is overwegend bewolkt in Amsterdam ArenA en het regent af en toe.Het wordt een graad of 2.3.
Het is voor bezoekers niet toegestaan eten en drinken mee het stadion in te nemen. In het stadion zijn er voldoende eet- en drinkgelegenheden. Ingenomen (en onaangebroken) eten en drinken geven we aan het voedselbankproject in Amsterdam Zuidoost.
8.1 Het is verboden voorwerpen in de Johan Cruijff ArenA mee te nemen die een gevaar kunnen vormen voor de gezondheid, de (brand)veiligheid en/of de openbare orde, waaronder flessen, glazen, blikjes, stokken, kettingen, slag-, steek- en stootwapens, voetbalshirts bij andere Evenementen dan voetbalwedstrijden, ...
Voor de meeste concerten is het raadzaam om twee uur van tevoren aan te komen. Hoe eerder je komt, hoe meer tijd je hebt om een plek met goed zicht op het podium te vinden, vooral als je geen gereserveerde zitplaats hebt.
Neem een kleine tas mee met de belangrijkste spullen .
Neem geen waardevolle spullen mee die kwijt kunnen raken, kapot kunnen gaan of gestolen kunnen worden. Zorg dat je je tickets inpakt! Andere essentiële items zijn je telefoon, geld, sleutels en medicijnen. Neem een fles water mee of koop flessen op het concert om gehydrateerd te blijven.
Ga voor een verzorgde look en kies mooie accessoires bij je outfit. Een midi jurk, blouse, kokerrok, donkere jeans, blazer of colbert zijn goede keuzes. Een casual chique stijl past erg goed binnen de dresscode voor het theater! Draag luchtige kleding die comfortabel zit en je figuur flatteert.
Waarom lollies op festival? Meestal wanneer er mensen naar een festival gaan dan worden er wel eens verboden middelen gebruikt. Meestal wanneer er verboden middelen worden gebruikt, kan het wel eens voorkomen dat je zin krijgt in zoetigheid. Dat heeft er mee te maken omdat je mond dan droog wordt.
Het stadion is vanaf 1,5 uur voor een thuiswedstrijd geopend. Tassen groter dan A4-formaat zijn niet toegestaan en er zijn helaas geen opslagmogelijkheden aanwezig in de Johan Cruijff ArenA. Wij willen je vragen om hier rekening mee te houden.
In het stadion zijn géén kluisjes aanwezig. Gelukkig vind je op een steenworp afstand van de Johan Cruijff Arena (bij de Ziggo Dome) een vestiging van Lockerpoint. Daar berg je tegen betaling je bagage en bezittingen veilig op in een van de ruime lockers.
Een concert duurt meestal rond de anderhalf uur, exclusief voorprogramma.
Het concert begint om 7 uur, maar het is meestal geen probleem om iets later te komen. De grote uitzondering is als het een chique concert is, denk aan klassieke muziek, zitten, stil zijn, etc. Daar wil je niet te laat voor komen.
Over het algemeen zal de hoofdact ongeveer een uur tot anderhalf uur na deze tijd beginnen, als er een voorprogramma aanwezig is.
Tassen van A4 formaat (30 cm x 21 cm x 10 cm) of kleiner mogen na controle het stadion in worden meegenomen. Grotere tassen, koffers of goederen zijn niet toegestaan.
Is het dak open of dicht? Het dak is tijdens AMF dicht.
Cashless betalen is mogelijk als je beschikt over Maestro, VISA, of Mastercard. Het is niet mogelijk om met contant geld te betalen. Check bij de organisator van een evenement welke betaalmiddelen worden geaccepteerd tijdens het event.
Het gerucht zong al een tijdje rond, maar nu is het ook bevestigd. Er komen ruim 150 tappunten in het stadion, die worden voorzien van Heineken, maar ook van bier van dochters als Brand, Desperados en Amstel Radler.Ook Heineken 0,0 en cider Apple Bandit komt beschikbaar.