Chief Wallace Boden verliet Firehouse 51 in Chicago Fire aan het einde van seizoen 12 omdat hij promotie maakte tot adjunct-commissaris van de CFD (Chicago Fire Department). Deze nieuwe hoge positie betekende dat hij zijn dagelijkse leidinggevende taak in de kazerne neerlegde, maar hij blijft wel verbonden aan de serie in een terugkerende rol. Ziggo +2
Hoofdcommissaris Boden verliet zijn functie na lange tijd te hebben bekleed, nadat hij een positie als adjunct-commissaris van de CFD had aanvaard , oftewel de hoogste functionaris binnen de CFD.
RELATED: What's Happened to Chief Wallace Boden on Chicago Fire? All of this is to say: Boden has been a busy man in Chicago Fire Season 12, ushering forth a new era for the firehouse while navigating many changes within his personal life.
Hoofdcommissaris Dom Pascal verloor zijn vrouw in seizoen 13 van Chicago Fire en hij rouwt nog steeds om die tragedie.
Inderdaad, na zijn vertrek bij Chicago Fire in 2024 keert acteur Eamonn Walker terug naar de serie om het personage te spelen dat hij twaalf seizoenen lang vertolkte: Wallace Boden . Maar juich niet te vroeg – hij keert niet terug in een vaste rol.
In 2020 speelde Walker de hoofdrol in de productie van Between Riverside and Crazy van Stephen Adly Guirgis door het Steppenwolf Theatre Company. Nadat hij Chicago Fire (waar hij een hoofdrol speelde) had verlaten vanwege persoonlijke problemen, keerde Walker terug naar de NBC-serie in aflevering 18 van seizoen 13 .
En passant helpt hij zijn oud-collega's bij een spannende reddingsactie. Matthew Casey (Jesse Spencer) verliet de brandweer van Chicago halverwege het vorige seizoen van Chicago Fire. Hij verhuisde naar Portland om daar voor zijn pleegkinderen te zorgen. In deze aflevering keert hij terug in de kazerne.
Michael Bradway
Bradway, die een terugkerende rol had als Jack Damon, zal niet terugkeren naar de NBC-serie. Dit nieuws komt nadat Bradway werd gecast voor de Prime Video-seriebewerking van Carley Fortunes Every Summer After.
Volgens co-showrunner Derek Haas kwam de beslissing om Otis te laten sterven voort uit de behoefte om het realisme en de emotionele spanning van de serie te behouden. In een interview met TVLine in 2019 legde Haas uit dat de schrijvers de gevaren wilden benadrukken waarmee brandweerlieden dagelijks te maken hebben.
Chicago Fire - Seizoen 14 (2025-2026) - MovieMeter.nl.
De CFD ging over tot de ontmanteling van brandweerwagen 51, wat betekende dat er geen plaats meer was voor Mouch in brandweerkazerne 51. Zoals we in seizoen 14, aflevering 9, zagen, zou Mouch worden overgeplaatst naar brandweerkazerne 40. Dit betekende het einde van zijn tijd in brandweerkazerne 51 en zorgde ervoor dat Mouch een aantal afleveringen niet meer in beeld was.
Om medische redenen kan hij niet in welke show dan ook spelen. Hij is niet met verlof van de show. Het is tijdelijk. Niet iedereen kan het nieuws goed lezen.
Filmlocaties van Chicago Fire
Molly's Pub: De favoriete hangplek van de brandweerlieden van Firehouse 51 is een echte bar in de wijk Bucktown in Chicago . Molly's is al sinds het eerste seizoen een vaste waarde in de serie, en die scènes werden oorspronkelijk opgenomen in Lottie's Pub aan 1924 W. Cortland St.
Walker vertolkte de rol van eerste adjunct-commissaris Wallace Boden in de seizoenen 1 tot en met 12 van de NBC-serie. In de finale van seizoen 12 verliet Boden de kazerne om een nieuwe baan aan te nemen als adjunct-commissaris van de brandweer van Chicago.
Met alle brandweerlieden en paramedici die in Gaffney aan het virus waren blootgesteld en onder toezicht stonden, ging de gezondheid van Macy al snel snel achteruit. Nadat Macy binnen enkele seconden na het alarmeren van de artsen in Gaffney overleed , diende de tragedie als een afschuwelijk voorteken voor wat de rest van de aan het virus blootgestelde personen te wachten stond.
Lauren verliet Chicago Fire na seizoen 2, omdat de makers van CF deze beslissing (over Shay) namen. Met andere woorden, ze ontsloegen haar, of verlengden haar contract niet, wat hetzelfde is. Het was NIET Lauren's beslissing.
DuShon Monique Brown , bekend van haar rol als Connie, assistente van hoofdcommissaris Boden, in de NBC-serie Chicago Fire, is vrijdag overleden. Het bureau van de lijkschouwer van Cook County meldde aan The Chicago Tribune dat Brown kort na 12.00 uur in het St. James Olympia Field Hospital is overleden.
We hebben het over Stella Kidd, gespeeld door Miranda Rae Mayo, die niet te zien was in de laatste aflevering van 2025. Haar afwezigheid zorgde ervoor dat fans zich afvroegen of Kidd de serie had verlaten. Het antwoord daarop is ja, Mayo heeft Chicago Fire verlaten, maar dit is geen definitief vertrek of een tijdelijke afwezigheid.
Een van de meest hartverscheurende momenten in de geschiedenis van Chicago Fire ð Otis, het hart van brandweerkazerne 51, verliet ons in seizoen 8 nadat hij ernstig gewond raakte tijdens een uitruk . Zijn laatste woorden tegen Cruz, 'Broer, ik zal altijd bij je zijn', klinken nog steeds in onze harten. Hij is niet meer in de serie, maar zal nooit vergeten worden door de fans.
Chicago Fire heeft onlangs afscheid genomen van Michael Bradway , die een terugkerende rol speelde als Jack Damon. Hij was de laatste brandweerman die Firehouse 51 verliet, nadat eerder al was aangekondigd dat Jake Lockett, die Sam Carver speelde, en Daniel Kyri, bekend van zijn rol als Darren Ritter, niet zouden terugkeren als vaste castleden.
In de aflevering Spartacus wordt duidelijk dat Gabby zwanger is . Na zijn bijna-doodervaring besluit Matt het weer met Gabby aan te leggen, die hem vertelt dat ze zwanger is. (Let It Burn) In A Taste of Panama City kondigen ze het aan in de brandweerkazerne en zijn ze dolblij dat ze een nieuw hoofdstuk in hun leven beginnen.
Nee, gelukkig verlaat Cruz brandweerkazerne 51 niet . Zijn recente gedrag leidde echter wel tot disciplinaire maatregelen toen Cruz en Pascal elkaar weer bij kazerne 51 troffen. Cruz kreeg een schorsing van twee weken zonder loon voor "ongepast gedrag".
In de seizoensfinale van seizoen 11, "Red Waterfall", keert Casey terug naar Chicago en vraagt Sylvie ten huwelijk. Ze trouwen officieel in seizoen 12, aflevering 6, "Port in the Storm", en Sylvie verhuist permanent naar Oregon om bij hem, hun adoptiedochter Julia en de Darden-jongens te gaan wonen.
Hoofdrollen. Jesse Spencer speelt Matthew '''Matt''' Casey, luitenant in Firehouse 51 en hij heeft de leiding over Truck 81. Hij heeft in het eerste seizoen een relatie met arts-assistent Hallie Thomas die omkomt door een heftige brand in de kliniek waar ze werkt.
Jesse Spencer als Matt Casey
"Dit was een moeilijke beslissing, want ik heb vanaf het begin van de serie genoten, maar er zijn andere dingen die ik in de toekomst graag zou willen doen, en ik moet voor mijn familie zorgen," aldus Spencer.