Toegang tot alle locaties is vanaf 15 jaar en ouder. Ben je nog geen 18 jaar dan mag je geen alcohol kopen. Neem je ID-kaart mee.
De eigenaren van De Appelhof op Terschelling zijn niet bereikbaar voor commentaar, maar hebben hun alcoholbeleid wel op de website staan: "Voor en in de tent mag je, net als thuis, gerust een biertje drinken." Daarnaast hanteren ze de volgende regels in de discotheek die op hun terrein staat: "In de discotheek mag geen ...
Dé leukste jongerencamping van Nederland
Camping Appelhof is in de zomervakantie open vanaf maandag 30 juni tot 23 augustus 2025. Reserveren kan via deze link. Leeftijd kamperen = vanaf 15 jaar t/m 20 jaar.
Camping Appelhof staat bekend als een leuke en gezellige jongerencamping op het mooie Terschelling.
De veerboot komt aan in de haven van West Terschelling. Op het haventerrein bij de uitgang van de boot staat een bagagewagen klaar van CAMPING APPELHOF. Waarin je al je bagage kwijt kunt voor GRATIS vervoer naar de jongerencamping. Natuurlijk brengen wij je bagage ook weer terug naar de boot.
Dé leukste jongerencamping van Nederland
De minimum leeftijd voor toegang tot jongerencamping in de maanden juli en augustus is 15 jaar.
Eigenaar Geert van Dieren heeft al diverse reacties gekregen op het briefje. Sommigen spreken schande van het briefje. Maar anderen hebben wel begrip voor de situatie en zeggen dat het niet zo moet zijn dat jongeren overal worden geweigerd, enkel omdat ze een bandje van camping Appelhof om hebben.
Van het opzetten van de tent, het draaien van een bingo of feestavonden tot in de late uurtjes. Zo draaien de camera's op een vrijwilligerscamping, jongerencamping, strandcamping, mannencamping, havencamping en een heuse familiecamping, namelijk 5-steren camping de Pallegarste in het pittoreske Mariënberg.
Alle ouders die gezag hebben over het kind moeten toestemming geven. Zonder toestemming met een kind jonger dan 18 jaar naar het buitenland reizen, is niet toegestaan.
Als je online een hostel wilt boeken moet je 18 jaar oud zijn. Vaak ben je wel welkom in het hostel of de jeugdherberg als je jonger bent dan 18 (wat in hotels niet altijd zo is). Maar ook dan heb je de toestemming van je ouders of wettelijke voogd nodig.
Bruisende feestbestemmingen zijn te vinden in Spanje op Mallorca, Ibiza en in Lloret de Mar.Ook in Albufeira in Portugal, Chersonissos in Griekenland en op op Sunny Beach in Bulgarije, kunnen ze er wat van.
Op de mannencamping wordt de ochtendkoffie gecombineerd met paaldansen en op de vrijwilligerscamping is het tijd voor een bijzondere traditie: pierenbadvissen. Marcel spreekt zijn personeel aan.
In het Gooische Loosdrecht ligt de snijgroenkwekerij van de heren, met aangrenzende camping. Die camping is niet je standaard boerencamping, maar een heuze men only-naturistencamping, vandaar dat er gezocht wordt naar iemand met affiniteit voor de doelgroep. Op NH Nieuws doen Wim en Peter hun oproep.
Route We zijn er Bijna 2024
Aangezien ACSI Reizen de organiserende partij is, is de reis waar het om gaat snel gevonden: de deelnemers volgen de route van de kampeerreis Portugal Costa Verde. Een 39-daagse reis die momenteel ook al te boeken is voor volgend jaar, met vertrek op 4 mei 2025.
Er kan alleen voor een minimaal aantal personen geboekt worden. Dus voor een 2/5 pers. tent minimaal twee personen. Er is dan geen ruimte voor eigen meegebrachte tenten.
Dé leukste jongerencamping van Nederland
Afhankelijk welke boot je kiest (sneldienst of gewone veerboot) duurt de overtocht ongeveer drie kwartier tot 2 uur.
De eerste tijd was het een gezinscamping maar dat ging over op jongerencamping, wat het nu inmiddels al weer zo'n 20 jaar is. Jongeren welkom vanaf 15 tot maximaal 21 jaar!
Wettelijk is er geen minimale leeftijd om een vakantiehuisje te mogen boeken.
Ja, als uw kind jonger is dan 18 jaar. En als u het goed vindt dat uw kind zonder u naar het buitenland reist. Uw kind heeft uw toestemming nodig als het alleen reist. Uw toestemming is ook nodig als uw kind met een volwassen begeleider reist.
Het ene kind is er al aan toe als het 5 is een ander pas als het 12 is. Volgens de orthopedagoog moet je per kind bekijken wat het aankan. Meestal kunnen kinderen dat prima zelf aangeven. Gemiddeld is een kind ongeveer 8 jaar als ze in een eigen tent naast die van pappa en mamma gaan slapen.
Woordherkomst en -opbouw. In de betekenis van 'kampeerterrein' voor het eerst aangetroffen in 1958 Pseudo-Engels, waarschijnlijk een in het Nederlands en andere talen verkorte vorm van camping ground of camping place.