Uta uit Tokyo Ghoul kan het beste worden omschreven als een ambigu, chaotisch-neutraal personage met sterke slechte trekjes, in plaats van een pure 'slechterik'. Hij is een belangrijk lid van de "Clowns", een groep die chaos en anarchie zaait, wat hem in de praktijk vaak aan de kant van de antagonisten plaatst.
In zijn jeugd was hij sadistisch en gestoord, en naarmate hij ouder werd, kon hij zich veel beter verbergen dan toen hij jonger was . Net als alle andere clowns houdt hij van chaos en anarchie en wil hij die veroorzaken om uiteindelijk "het laatste woord" te hebben. Ondanks zijn psychotische en ontoerekeningsvatbare aard, heeft hij nog steeds oprechte zorg voor anderen, zoals Roma.
Zodra haar lidmaatschap van de Clowns wordt onthuld, toont ze een wreder en sadistischer kant wanneer ze met genoegen het nieuwe doel van de CCG, het uitroeien van alle ghouls, ter sprake brengt. Net als alle leden van de Clowns geniet ze ervan om chaos en vernietiging te zaaien.
Uta maakte deel uit van het team dat Kaneki redde toen hij werd ontvoerd door Aogiri Tree . Hij vergezelde Yomo en Tsukiyama toen het team uit elkaar viel en vocht uiteindelijk aan hun zijde toen ze Noro tegenkwamen.
Characters
Chimera. Wanneer ghouls met verschillende Rc-typen kinderen krijgen, is er een kleine kans dat ze vaardigheden van beide ouders erven en geboren worden met een chimera-kagune . Deze eigenschap lijkt extreem zeldzaam te zijn; er zijn slechts twee bekende voorbeelden in de serie.
Ik weiger ook te geloven dat dit een ongeluk was. De maker van Tokyo Ghoul, Ishida-san (zoals de fans hem noemen), heeft onthuld dat Kaneki panseksueel (of biseksueel) is.
Yoriichi trouwde met Uta en ze leken samen te wonen. Ze raakte zwanger en op de dag dat ze op het punt stond te bevallen, ging Yoriichi op zoek naar een vroedvrouw. Hij was van plan voor het donker terug te zijn, maar hij stuitte op een oude man die wanhopig zijn zoon wilde zien, die gewond was geraakt in een veldslag.
In de One Piece-serie komt Uta's poging om Luffy te doden voort uit haar minachting voor piraten . Toen ze hoorde dat Luffy ernaar streefde Piratenkoning te worden, probeerde ze hem over te halen zijn piratenleven op te geven. Zijn weigering leidde ertoe dat ze een aanval op de Strohoedpiraten lanceerde.
Nadat ze aan de hinderlaag van Mutsuki, Aura en een van de Oggai-eenheden waren ontsnapt, zochten Touka en Kaneki hun toevlucht in een verlaten gebouw. Toen Kaneki haar geen troost kon bieden op Yoriko en voorstelde om te gaan slapen, drukte Touka Kaneki tegen zich aan en kuste hem, wat ertoe leidde dat ze beiden hun relatie bezegelden...
De Aogiri (ook bekend als de Chinese Parasolboom) zijn de secundaire antagonisten van de Tokyo Ghoul-franchise. De Aogiri is een sekte-achtige terroristische organisatie die volledig uit ghouls bestaat . Deze gevaarlijke geheime organisatie heeft de macht in het 11e district gegrepen en is begonnen met het aanvallen van de ghoul-onderzoekers in het district.
Een Kagune is een natuurlijk gecontroleerd deel van een ghoul dat is gemaakt van RC-cellen. De Kagune wordt gemaakt van de kakuhou van de ghouls. Een Quinque is een wapen gemaakt van de kakuhou van een ghoul en quinque-staal. Ze worden meestal opgeborgen in aktetassen.
Mutsuki is een vrouw, maar hij identificeert zich als man . Volgens de Tokyo Ghoul-wiki: "Een flashback onthult dat hij als vrouw geboren is, maar zijn gevoelens van ongemak ten opzichte van zijn gender niet kon verwerken."
De website Suki Kira heeft een lijst gemaakt van de minst populaire personages uit Eiichiro Oda's bestverkochte serie. Daaruit blijkt dat Japanse fans een grote afkeer hebben van Uta , wat misschien toch geen verrassing is.
Een UTA-werknemer is een werknemer die in de bouw werkt, maar niet op de bouwplaats. UTA-werknemers doen kantoorwerk of ze werken als leidinggevende. UTA is een afkorting voor Uitvoerend Technisch Administratief. Voorbeelden van UTA-werknemers zijn werkvoorbereiders en planners.
Clowns zijn in de eerste plaats griezels die niets liever willen dan wat zij "de laatste lach" noemen, oftewel anarchie en chaos veroorzaken. Veel leden streven er vaak naar om hun eigen persoonlijke doelen te bereiken, namelijk het veroorzaken van chaos en anarchie, om onbekende redenen, maar wel om hun persoonlijke sadistische doelen te verwezenlijken.
Hoewel ze na verloop van tijd meer te weten kwam over het vreselijke leed dat piraten wereldwijd mensen aandeden en zich had voorgenomen burgers te helpen hun trauma te verwerken, kon ze haar afkeer van piraten niet overwinnen, zelfs niet nadat ze uiteindelijk de waarheid had ontdekt . Haar levensdoel was het brengen van vrede en...
In zijn laatste gesprek met Sumiyoshi bekende hij dat zijn enige wens was om een eenvoudig en rustig leven te leiden met Uta en hun kind, waarbij hij benadrukte dat zij de liefde van zijn leven was .
Is Uta gestorven in One Piece Film: Red? Er is geen bevestiging of Uta aan het einde van One Piece Film: Red nog leefde . Er zijn echter sterke aanwijzingen dat ze is overleden door de Wake-shrooms. Wake-shrooms zijn giftige paddenstoelen die ervoor zorgen dat iemand wakker blijft zolang hij of zij ze eet.
In de onlangs aangekondigde vervolgserie Jujutsu Kaisen Modulo bevestigde bedenker Gege Akutami wat velen al lang vermoedden: Yuta Okkotsu en Maki Zenin zijn niet alleen samen geëindigd, maar hebben ook een gezin gesticht . Na jaren van speculatie heeft de bevestiging van deze romance als officieel koppel de fans in extase gebracht.
Rika was een onschuldig jong meisje en jeugdvriendin van Yuta. Ze voelde een bijzondere band met Yuta en was ervan overtuigd dat ze van hem hield. Deze gevoelens bleven ook na haar dood bestaan.
Het blijkt dat Maki met Yuta getrouwd is en dat ze samen een zoon hebben, Iori Okkotsu, de vader van Tsurugi Okkotsu en Yuka Okkotsu.
Kaneki en Touka hebben seks en bezegelen daarmee hun liefde voor elkaar. De twee zouden elkaar jaren later niet meer ontmoeten. Ze had hem aanvankelijk gezien toen hij Hide's lichaam naar de CCG droeg, maar werd tegengehouden door Renji Yomo voordat ze kon ingrijpen.
Onder haar opvallende uiterlijk was Kanae echter zeer toegewijd aan haar familie en volledig bereid haar identiteit als vrouw op te geven om de laatste wens van haar vader te vervullen: de Rosewald-familielijn voortzetten in plaats van haar broers.
Kaneki noemt Hideyoshi bij de bijnaam "Hide", en ze zijn al sinds hun kindertijd beste vrienden omdat ze allebei wees zijn . Hide lijkt veel om Kaneki te geven en heeft hem nauwlettend in de gaten gehouden na het incident met Rize. Als Kaneki in de problemen of in gevaar zou komen, zou hij er alles aan doen om hem te steunen.