Ambessa Medarda uit Arcane is geen eenduidig "goed" of "kwaad" personage, maar wordt het best omschreven als een gecompliceerde, meedogenloze krijgsheer die handelt vanuit eigenbelang en het versterken van haar familie en Noxus. Villains Wiki +1
Ambessa is een geharde, agressieve en soms barbaarse vrouw die zonder aarzeling neemt wat ze wil . Door haar brutaliteit en sluwheid klom ze op tot de positie van krijgsheer binnen het Noxische leger en vestigde ze zich als een van de meest vooraanstaande krijgsheren.
Deze twee eigenschappen maken de grootste schurken van Arcane tot de ware. Het enige verschil is dat ik kon zien dat Ambessa een volwaardige schurk aan het worden was , terwijl ik dat bij Viktor pas besefte toen het al te laat was.
Wanneer hij door de Zwarte Roos wordt gedood, blijkt Ambessa diep verbitterd te zijn over zijn dood. Haar kinderen, Kino en Mel, zijn diep bedroefd. Ondanks haar strengheid en soms zelfs haar neiging tot mishandeling , houdt Ambessa oprecht van haar kinderen en maakt ze zich zorgen om hun veiligheid. Ze probeert hen zelfs weg te sturen uit angst dat de Zwarte Roos hen als doelwit zal kiezen.
Ambessa Top heeft een winstpercentage van 49,3% en een pickrate van 5,4% in Emerald+ en staat momenteel in de A-tier. Op basis van onze analyse van 56.888 wedstrijden zijn de beste counters voor Ambessa Top Zac, Wukong, Teemo, Warwick en Irelia. Aan de andere kant is Ambessa Top effectief tegen Dr. Mundo, Nasus, K'Sante, Akali en Sion .
Bedreven vechter in de mêlee: Ambessa Medarda is een geduchte mêleevechter , bekend om haar vaardigheid met een wapen dat lijkt op een katar. Haar opmerkelijke reflexen en behendigheid blijken uit haar vermogen om tegenstanders snel en beslissend uit te schakelen, waaronder het uitvoeren van een zuivere onthoofding met één enkele slag.
Ambessa is een kampioen die veel schade kan incasseren, maar ook zelf veel kan uitdelen. Zorg ervoor dat je vroeg in het spel verdedigende items aanschaft om jezelf te beschermen . Vroege pantseritems zullen je in leven houden en voorkomen dat ze je zoveel schade toebrengt.
Ambessa Medarda werd in de laatste aflevering door Le Blanc gedood , ondanks Mels pogingen om haar te redden. Ambessa was de veiligste keuze om te doden, aangezien ze pas net in het spel was vrijgelaten.
Ambessa zal niet sterven. Riot heeft gezegd dat ze geen champions zullen doden die nog in het spel zitten, en het einde was zo open. Sterker nog, het einde was nog opener dan een echt einde... ze zal terugkeren als een plottwist in de volgende series die ze gaan maken! Ze is niet dood.
Ambessa's doel was altijd om de hextech-wapens te bemachtigen om de Zwarte Roos te kunnen confronteren. Piltover en Zaun deden er voor haar totaal niet toe. Alles wat ze deed, was erop gericht dat doel te bereiken. Puur machiavellisme.
Want precies op dat moment besefte ze dat Mels plan vanaf het begin was geweest om mee te spelen totdat ze een opening vond om de Zwarte Roos te doden . Ze had haar eigen moeder als lokaas gebruikt.
Viktor wordt in leven gehouden door bloedtransfusies van Singed en besluit zich bij hem en Ambessa Medarda aan te sluiten om samen tegen Piltover en Zaun te strijden , zodat Viktor de anomalie kan bemachtigen en zijn plan van de glorieuze evolutie kan verwezenlijken .
Ambessa's woorden " Jij bent de wolf " met haar laatste ademtocht zijn een erkenning van Mel als het nieuwe hoofd van de familie Medarda, wat betekent dat ze blij is dat ze sterft.
Personage-informatie
Ambessa Medarda is een biseksueel personage uit League of Legends.
Aan het begin van het gesprek maakt Cait duidelijk dat ze Ambessa niet volledig vertrouwt en haar methode om Jynx te vangen afkeurt. "Het mes snijdt aan twee kanten." Ondanks alles wat ze heeft meegemaakt en alle schadelijke dingen die ze doet, probeert Caitlyn op dit punt NOG STEEDS vrede en gerechtigheid centraal te stellen.
Ambessa wil de controle over Piltover en Hextech.
Aan het einde van aflevering 3 van seizoen 2 van Arcane is duidelijk dat Ambessa simpelweg de controle over Piltover wil. Ze manipuleerde Salo, een van de overlevende raadsleden van Jinx' aanval in Arcane, om haar in een sterke positie te plaatsen.
Wederopstanding. Enige tijd na Vanessa's dood stal Wade Cables tijdschuifregelaar en wist hij die te gebruiken om haar leven te redden.
Ambessa ontsnapte ternauwernood aan de dood tijdens een gevecht ter verdediging van haar voorouderlijk huis Rokrund, terwijl ze zwanger was van haar dochter Mel . Terwijl ze tussen de lichamen van zowel haar bondgenoten als vijanden lag, raakte ze in de vergetelheid en kreeg ze visioenen waarover ze tijdens haar leven slechts met een enkeling zou spreken.
Pas bij een tweede keer kijken realiseerde ik me dat Ambessa, voordat het transport met Warwick verscheen, een flashback had naar het moment dat ze Jinx in vermomming zag. Het leek alsof ze besefte dat het Jinx moest zijn en zich omdraaide om terug te gaan en haar te confronteren, voordat ze Warwicks gegrom in de verte hoorde.
Ze hadden ruzie omdat Ambessa het magische kind verborgen hield. Ze wist dat Mel magische potentie had, maar niet precies welke krachten ze bezat . In het Arcane-universum lijkt het erop dat magie een genetische eigenschap is. LeBlanc legt uit dat Ambessa een affaire had met iemand die waarschijnlijk een magiër was, en dat is de reden waarom Mel magisch is.
De enige verklaring is dat Mel niet alleen het ware gezicht van deze persoon zag, maar het ook herkende . Deze persoon was niet zomaar een bedrieger, maar De Bedrieger, met de officiële naam.
Ambessa Medarda werd in de laatste aflevering door Le Blanc gedood, ondanks Mels pogingen om haar te redden. Ambessa was de veiligste keuze om te doden, aangezien ze pas net in het spel was vrijgelaten.
Mel gaat naar Ambessa nadat ze terugkomt van de Zwarte Roos met haar empathische krachten en voelt hoeveel Ambessa van Kino houdt als ze over hem praat. Mel beseft mogelijk pas hoeveel haar moeder voor haar voelde en hoe diep Ambessa van haar hield wanneer ze stervend in haar armen ligt.
Ambessa's ultieme doel is openbare executie.
Deze vaardigheid heeft een passief effect waardoor ze pantserdoorboring krijgt en zichzelf geneest tegen schade . Ze teleporteert achter de verste vijandelijke kampioen in de richting van het doelwit wanneer ze deze vaardigheid gebruikt. Als ze raak schiet, hecht ze zich aan de vijand en onderdrukt en verdooft ze hem.
Op basis van de analyse van 710 wedstrijden in Emerald + in patch 16.1 heeft Cho'Gath een winstpercentage van 48,7% tegen Ambessa in de Top 40 , wat 1,1% lager is dan het verwachte winstpercentage van Cho'Gath. Dit betekent dat Cho'Gath een grotere kans heeft om een wedstrijd tegen Ambessa te verliezen dan gemiddeld.