Ja, Inuyasha en Kagome kregen samen een kind genaamd Moroha, een kwart-demon (quarter-demon) die centraal staat in de serie Yashahime: Princess Half-Demon. Ze werd geboren vier jaar nadat Kagome permanent in het feodale tijdperk ging wonen en met Inuyasha trouwde. Moroha groeide grotendeels op zonder haar ouders en staat bekend als een premiejager. InuYasha | Fandom +1
Moroha (もろは) is de tritagonist en een van de titelpersonages in Hanyō no Yashahime. Ze is de enige dochter van Inuyasha en Kagome Higurashi. Moroha is een premiejager die deels yōkai is en yōkai doodt om hun lichaamsdelen aan andere yōkai-jagers te verkopen.
Kagome was verrast dat de rouge van Izayoi was, aangezien ze wist dat die van zijn beide moeders was geweest. Zelfs zij zou de rouge bewaren. Inuyasha besloot de parel in zijn rechteroog te houden. Vier jaar later raakte Kagome zwanger .
Vastbesloten om Setsuna's verleden te herstellen, beginnen de tweelingzussen aan een reis samen met hun nicht Moroha , de dochter van Kagome en Inuyasha, die weinig over haar ouders weet, behalve dat zij een machtige priesteres en een halfdemonkrijger zijn.
"Zit, jongen!" wordt in de Engelse nasynchronisatie meestal en waarschijnlijk gezegd om de lipsynchronisatie te verbeteren . Wanneer ze niet in beeld is, zegt ze meestal gewoon "zit". In de Duitse vertaling van de manga zegt Kagome "Zit!".
Ze zou 17 zijn geweest, dezelfde leeftijd als Sango toen ze haar dochters kreeg met de 19-jarige Miroku. InuYasha is ongeveer 500 jaar oud en Kagome is 15 aan het begin van de serie . Uiteindelijk, mensen, heet het niet voor niets een feodaal sprookje.
Het lied gaat over een zwangere vrouw . In deze theorie is de "kagome" een zwangere vrouw. Iemand duwt haar van een trap ("tsuru to kame ga subetta") en ze krijgt een miskraam, waarna ze zich afvraagt wie haar kind heeft gedood ("ushiro no shoumen daare"). Het lied gaat over een veroordeelde die ter dood veroordeeld is.
Hoewel Kikyō, vanwege haar liefde, Inuyasha graag weer wilde zien, gebruikte het Shikon-juweel dit verlangen om vijf eeuwen later terug te keren naar de wereld van de levenden via Kagome Higurashi, haar moderne reïncarnatie .
Aan het einde van de serie zal Towa van de drie meisjes de sterkste zijn, gevolgd door Setsuna en dan Moroha. Ik denk dat Towa sterker is vanwege haar demonische krachten, aangezien Setsuna haar demonische kant niet eens onder controle kon houden in aflevering 13 (of 14), terwijl ze niet eens in gevaar was. Setsuna is echter fysiek sterker.
Ze deelt ook een deel van zijn vooroordeel tegen mensen, aangezien mensen, en niet demonen, verantwoordelijk waren voor de dood van haar familie; daarom voelt ze zich meer op haar gemak bij Sesshōmaru, Jaken en A-Un. In Hanyō no Yashahime trouwt ze met Sesshōmaru en baart ze hem een tweeling, de Hanyō-dochters Towa en Setsuna .
Zelfs Rumiko bevestigde dat Kagome's spirituele krachten sterker zijn dan die van Kikyo , dit is canon. Yvette Russelburg: Kikyo was van jongs af aan begaafd, wat betekent dat ze sterk en krachtig was zonder enige training. Zelfs in de anime en manga zagen we Kikyo niet trainen, maar ze vocht gewoon heel behendig.
Na de première van de Inuyasha-spin-off anime Yashahime: Princess Half-Demon in oktober 2020, begon Takashi Shiina's manga-adaptatie in september 2021. Nu, bijna vier jaar later, is de manga ten einde gekomen .
Hoewel Inuyasha en Kagome zich bewust zijn van hun liefde voor elkaar en hun gevoelens wederzijds zijn en voor de ander duidelijk zijn, raken ze verwikkeld in een liefdesdriehoek met Kikyo, de vrouw op wie Inuyasha verliefd was voordat hij Kagome ontmoette.
Hij verwekte twee zonen. Zijn eerstgeborene was de machtige inu daiyōkai Sesshōmaru, geboren uit een vrouwelijke inu daiyōkai, zijn eerste vrouw, maar hun relatie liep op niets uit . Zijn tweede zoon was de inu hanyō Inuyasha, die geboren werd uit de menselijke vrouw Izayoi, Tōga's tweede vrouw.
Naraku (奈 な 落 らく, "Hell") was een spin Hanyō die werd geboren uit de menselijke Onigumo en verschillende andere yōkai, en de belangrijkste antagonist van de hele InuYasha-serie.
De lang verloren tweeling Towa en Setsuna herenigen zich na tien jaar en ontdekken dat ze de halfdemonische dochters zijn van de machtige demon Sesshomaru . Samen met Moroha, de dochter van Inuyasha, beginnen de drie aan een reis om hun verloren verleden terug te vinden.
Towa Higurashi (日暮 ひぐらしとわ) is de hoofdpersoon en een van de titulaire karakters in Hanyō no Yashahime. Zij is de eerstgeboren dochter van Sesshōmaru en Rin en de oudere twee-eiige tweelingzus van Setsuna .
Krachten en vaardigheden. Als volbloed daiyōkai is Sesshōmaru uitzonderlijk krachtig , omdat hij de vaardigheden van zijn yōkai-vader vollediger heeft geërfd dan zijn hanyō-halfbroer Inuyasha.
Aan het einde verdwijnt Aeterna nadat haar missie is volbracht, en de andere groepsleden gaan hun eigen weg . In een scène na de aftiteling zien we Endir langs een loofboom lopen, terwijl Setsuna's geest over hem waakt.
InuYasha . Kikyō en Inuyasha ontmoetten elkaar toen zij voor het eerst de edelsteen bewaakte. Aanvankelijk vochten ze tegen elkaar, maar na verloop van tijd werden ze verliefd.
En van alle hartverscheurende momenten is dat de dood van Kikyo . Het is echt te veel voor een vrouw om sterk en stoïcijns te proberen te zijn terwijl ze nog leeft, voor haar dorp.
Ze zeggen het niet tegen elkaar in de serie . Ze trouwen uiteindelijk wel, en Kagome geeft eerder in de serie toe dat ze van hem houdt. Maar je moet niet vergeten dat Inuyasha ook van Kikyo houdt.
De naam Inuyasha komt simpelweg van het feit dat hij deels hond (inu in het Japans) en deels yasha is.
Ze is een miko (een Shinto-schrijnmaagd, of een soort priesteres) en de reïncarnatie van Kikyo en de vrouw van Inuyasha . Op een dag zoekt de 15-jarige Kagome haar kat in de oude put van het heiligdom en wordt ze erin getrokken door een duizendpootvrouw. Ze komt vervolgens aan de onderkant van de put terecht in een veld in feodaal Japan.
Overzicht. Kagome Kagome is een spel waarbij je moet kiezen welke pop achter je staat. Kies je de verkeerde pop, dan word je gehypnotiseerd door Hanako, verlies je je emoties en een leven . Deze spelmodus is gebaseerd op de officiële film en is alleen beschikbaar als je in de officiële lobby's speelt.