Sinds 1992 is het CWZ gevestigd aan de Weg door Jonkerbos in Nijmegen-Zuid. Het ziekenhuis heeft ruim 700 bedden en circa 3200 medewerkers.
Ons ziekenhuis telt 28 medisch specialismen, 8 paramedische afdelingen en 5 afdelingen als spoedeisende hulp en IC. Bijna 4.000 medewerkers en vele vrijwilligers leveren dagelijks persoonlijke zorg aan de patiënten.
1895: Opening Wilhelmina Ziekenhuis in Nijmegen-Oost
In 1888 werd dus besloten een nieuw ziekenhuis (zie foto) te bouwen aan de Spaarbankstraat, in het nieuwe Nijmegen-Oost. Dankzij vele giften, onder andere van het Koninklijk Huis, kon dit ziekenhuis op 7 mei 1895 worden geopend.
9 ziekenhuizen in Nijmegen. Op dit moment zijn er binnen ZorgkaartNederland 9 ziekenhuizen in Nijmegen bekend. Het gemiddelde cijfer van alle ziekenhuizen in Nijmegen is een 9.0 op basis van 833 waarderingen.
CWZ is een van de 27 topklinische opleidingsziekenhuizen in Nederland. Al 175 jaar zijn wij hét ziekenhuis van de regio Nijmegen.
Het operatiekamercomplex van CWZ heeft in totaal 12 operatiekamers. Elke dag opereren we zo'n 60 patiënten in het operatiekamercomplex.
Betaald parkeren
Tarief € 1,80 per uur. Er zijn dagkaarten en weekkaarten te koop. Betalen kan via pinnen, contactloos of contant betalen.
Werken bij ROC Nijmegen
Met meer dan 1000 medewerkers zetten wij ons dagelijks in voor de toekomst van 10.000 studenten. In een omgeving waar heel veel te leren valt.
Een MRI-scan is een foto van de binnenkant van het lichaam. MRI is een methode om zonder röntgenstralen foto's te maken van het inwendige van de mens. Bij dit onderzoek wordt gebruik gemaakt van een sterk magnetisch veld en radiogolven.
Met een paar uitschieters zoals parkeerterrein de Oude Stad. Hier parkeer je maandag t/m zaterdag van 9.00 tot 18.00 uur (zondag vanaf 12.00 uur) voor € 2,40 per uur en 's avonds van 18.00 tot 21.00 uur € 0,50 per uur*.Een dagkaart kost € 7,50 per 24 uur*.
Ziekenhuizen, zoals het St. Antonius Ziekenhuis in Utrecht, vragen hoge parkeerkosten om ervoor te zorgen dat alleen ziekenhuisbezoekers de parkeerplekken gebruiken. Daarnaast zijn de grond- en onderhoudskosten hoog, vooral in grote steden. Lagere parkeertarieven zouden verlies voor de ziekenhuizen betekenen.
Voor verpleegkundigen, artsen in opleiding en álle CWZ'ers is een goed werkklimaat belangrijk.Want zonder hen geen patiëntenzorg. Wij willen graag voor alle medewerkers de beste werkgever zijn. We zorgen voor een werkklimaat waar het gaat om de CWZ-waarden samen, open, duurzaam en grensverleggend.
Waarom is het zo koud op de OK? Het is gemiddeld 17 graden op een OK. De temperatuur wordt laag gehouden om de groei van bacteriën tegen te gaan. Als u stil ligt op de operatietafel kunt u snel afkoelen.
Waarom zie ik roze of geel na een operatie? Dat komt doordat het te opereren gebied wordt gedesinfecteerd met een vloeistof.
Sinds 1992 is het CWZ gevestigd aan de Weg door Jonkerbos in Nijmegen-Zuid. Het ziekenhuis heeft ruim 700 bedden en circa 3200 medewerkers.
Verschillende bussen stoppen op het CWZ-terrein en op de Weg door Jonkerbos. Van en naar het Centraal station vertrekken lijn 8 (Hatert) en 13 (Wijchen) van en naar CWZ.
CWZ is het ziekenhuis voor de regio Nijmegen met 28 medisch specialismen, 8 paramedische afdelingen en 5 specifieke afdelingen als spoedeisende hulp en IC. Bijna 4000 medewerkers en vele vrijwilligers leveren dagelijks persoonlijke zorg aan de patiënten.
'Met zo'n vijftig bedden was De Sionsberg het kleinste ziekenhuis van Nederland.
'Het Reinier de Graaf is het mooiste ziekenhuis van Nederland'
Jeroen Bosch Ziekenhuis 8 plekken gestegen in ranglijst slimste ziekenhuizen ter wereld. Voor het derde jaar op rij delen Newsweek en Statista de World's Best Hospitals 2024.