ARNHEM - Phaydra Saenen uit Arnhem won zaterdagavond de verkiezing van Miss Teen of the Netherlands.
Ze is nog maar zes jaar, maar de Russische Alina Yakupova is uitgeroepen tot het 'mooiste kind ter wereld'. Door haar volgers op social media welteverstaan. Daarna werd haar verhaal door diverse media opgepikt. Inmiddels heeft het meisje al bijna 26.000 volgers op Instagram.
De 18-jarige Lotte van der Zee uit Enschede is verkozen tot mooiste tiener van de wereld. De Nederlandse pakte de titel 'Miss Teenager' vandaag in Guatemala en liet daarmee 33 missen uit andere landen achter zich. Van der Zee mag zich vanaf nu een jaar lang Miss Teenager noemen.
Alina Yakupova werd door haar volgers uitgeroepen tot 'mooiste kind ter wereld', waarna diverse media het verhaal oppikten.
1. Bella Hadid. Bella Hadid is de mooiste van alle vrouwen ter wereld volgens de wetenschap. Met 94,35% is ze bijna perfect.
De kleinste baby ooit die de geboorte overleefde heeft na 13 maanden het ziekenhuis mogen verlaten in Singapore. Kwek Yu Xuan werd geboren op 25 weken en woog 212 gram, zoveel als een appel. Haar kansen om ooit het ziekenhuis levend te verlaten waren miniem, maar wonder boven wonder haalde ze het.
De 19-jarige Veldhovenaar Thijn Flesch is onlangs gekroond tot de 'Mister Teenager Netherlands 2022 - Mooiste Tiener van Nederland'. “Het is een leuke titel waarop ik trots ben!” VELDHOVEN - Flesch is via sociale media benaderd door de organisatie 'Misters of The Netherlands'.
Thylane Blondeau ging op 10-jarige leeftijd viraal omdat ze "het mooiste meisje ter wereld" was. Een paar jaar later is het Franse model nu 16 jaar oud en scoort ze uitnodigingen voor New York Fashion Week.
The Most Beautiful Boy in the World is een schrijnend portret van Björn Andrésen. Vijftig jaar geleden kreeg de Zweed een rol in Death in Venice en werd hij plotsklaps wereldberoemd als de mooiste jongen van de wereld.
Nederland telt mooie vrouwen ten overvloede. Maar in één specifieke provincie wonen toch wel de allerknapste. En dat is: Utrecht. Dit blijkt tenminste uit onderzoek van marketingbureau Synovate en Holland Casino.
John Krasinski is door het Amerikaanse tijdschrift People uitgeroepen tot de meest sexy man op aarde. De acteur is de opvolger van Patrick Dempsey, die er vorig jaar met de titel vandoor ging. Voor de 45-jarige Krasinski kwam het als een grote verrassing, zegt hij in het bijbehorende interview.
Aan de enquête namen meer dan 60.000 personen uit 90 verschillende landen deel. De mooiste vrouwen vind je terug in Noorwegen, Lithouwen, Polen en Zwitserland. Indiase dames mogen zich het vijfde knapste volk ter wereld noemen. Plaats nummer zes wordt ingenomen door Zweden, gevolgd door IJsland, Irak en Hongarije.
1. Kim Tae HYUNG (BTS' V) De eerste op onze lijst is Kim Tae Hyung, ook wel bekend als V. Mensen zeggen dat hij de schattigste jongen ter wereld is.
Volgens de wetenschap is Bella Hadid de mooiste vrouw ter wereld.
De Russische Alina Yakupova is amper zes jaar, woont in Moskou en wordt, op basis van haar foto's op Instagram, het “schattigste meisje ter wereld” genoemd.
Gruber en Kopelman kronen Bella Hadid tot mooiste vrouw ter wereld, op basis van haar opmerkelijke gezichtssymmetrie, met bijna perfecte oogafstand en kaaklijnverhoudingen.
Uit ruim 70 aanmeldingen heeft de jury van de organisatie van Misters of The Netherlands de Rotterdamse Anthony verkozen tot 'De Mooiste Man van Nederland 2024'. Met deze titel mag hij Nederland vertegenwoordigen tijdens de zestiende editie van Mister International op 15 december in Bangkok, Thailand.
Grote winnaar dit jaar is de Amerikaanse acteur Jason Momoa; vooral bekend van zijn rol als strijder Khal Drogo in de hitserie Game of Thrones en recent de speelfilm Aquaman. Hij wordt in de mooie mannen-rangorde op de voet gevolgd door het Zuid-Koreaanse tieneridool Jeon Jung-kook (nummer 2) en Idris Elba (3).
Het hangt af van je leeftijd of je deze keuze zelf kan maken of dat je hier toestemming voor nodig hebt van je ouders. Als je onder de 12 jaar bent heb je altijd toestemming nodig van je ouders.
De twaalfjarige Sean Stewart kreeg woensdag een dag vrij van school om aan het kraambed van zijn vriendinnetje, de 16-jarige Emma Webster, te bljiven. Na een bevalling van 14 uur werden ze de trotse ouders van een zoontje, Ben. Stewart en Webster zijn elkaars buurjongen en -meisje, en zijn al vijf jaar een koppel.
De baby die het vaakst te vroeg is geboren, is vermoedelijk Curtis Zy-Keith Means uit de VS. Hij werd geboren na 21 weken en één dag , 11 dagen eerder dan Imogen.