De prachtige B&B van Debbie vind je in Spanje, in Sant Andreu del Terri, op 10 km van Gerona. Dat ligt in het noorden van Spanje, in Catalonië.
Kleurrijk overnachten in 400 jaar oude boerderij of pipowagen. B&B 123 Olé / Can Portell is de bloemrijke bed and breakfast van oud tv-producente Debbie de Jong.
Debbie de Jong en Paul Visser, een van de koppels uit het laatste seizoen van B&B Vol liefde, denken nog niet na over samenwonen. Daarom zijn ze afwisselend samen in De Jongs bed and breakfast in Spanje en Vissers woning in Amsterdam.
Albert in Spanje
Het begrip b&b wordt een beetje opgerekt bij Hotel Castell d'Emporda, maar er staan bedden en er is ontbijt dus ach… Albert heeft een kasteel uit de veertiende eeuw enorm stijlvol weten te verbouwen tot een droomverblijf in Catalonië.
7. Debbie & Paul | Can Portell by 123 ole, Sant Andreu del Terri in Spanje.
Hij reist regelmatig af naar Spanje, maar definitief verhuizen zit er nog niet in. “Deze B&B is Debbies avontuur en hoe leuk ik het ook vind, af en toe heb ik behoefte aan mijn eigen plek”, vertelt hij. “We zijn natuurlijk op een leeftijd waarbij we een stuk geschiedenis met ons meedragen.
De kamers kosten in het hoogseizoen tussen de 125 en 160 euro, even afhankelijk van het type kamer dat je boekt en hoe groot hij moet zijn. Op de website van Debbie kan je precies zien welke kamer welke prijs heeft. In het middenseizoen schommelen de prijzen tussen de 100 en 125 euro.
Daarbij merkte Annemarie al op dat ze het gevoel had dat ze in een aristocratische omgeving terecht was gekomen. En dat blijkt te kloppen: Robert Jan is namelijk multimiljonair en komt uit een zeer rijke familie.
Albert Diks, bekend van B&B Vol Liefde, bevindt zich in een heftige vechtscheiding met zijn ex-partner Margo. De scheiding is omgeven door een juridische strijd over miljoenen euro's sinds ze samen een hotel in Spanje kochten in 1999. Na hun breuk keerde Margo terug naar Nederland, terwijl Albert in Spanje bleef.
In de jaren die volgden zakte het vermogen een beetje, in 2020 waren ze 165 miljoen euro waard en vorig jaar steeg het weer naar 220 miljoen euro. Volgens Albert Hebben hij en zijn broers kneiterhard voor het succes gewerkt en tegelijkertijd de tijd van hun leven gehad.
We hebben het leuk samen
Dat blijkt niks te maken te hebben met hun liefde voor elkaar. Debbie was eerder al getrouwd met Alfred van den Heuvel, een bekende acteur. De twee waren maar liefst 26 jaar samen, maar besloten in 2019 te gaan scheiden.
De vonk sloeg over tussen de twee en sindsdien zijn ze samen gelukkig. Ze kunnen eindeloos met elkaar praten en genieten van romantische wandelingen onder de Spaanse zon. Na de reünie wordt duidelijk dat de twee tortelduifjes nog altijd happily in love zijn, tot groot genoegen van de kijkers.
Debbie (63) en Paul (69) uit 'B&B Vol Liefde' vormen alweer een jaar een setje en zijn nog steeds dolgelukkig met elkaar. Toch hebben ze geen behoefte aan samenwonen, zo vertellen ze in 'De Telegraaf'. De twee zien elkaar regelmatig, maar hechten toch ook veel waarde aan hun eigen plekje.
Als Debbie druk was met de B&B of met de andere kandidaten, deed de oud-jachtmakelaar klusjes. Hij sleutelde aan het hobbelpaard, stond in de keuken en maaide het gras. En samenzweerderig betrok Debbie hem in haar keuzes.
Een overnachting kost er tussen de 100 en 180 euro. Anja is de eigenaar van Le Mouton Perdu in Frankrijk, waar ze twee gastenkamers heeft. Een nacht bij Anja kost (voor twee personen) rond de 70 euro – en dan krijg je het ontbijt erbij.
De film Bed & Breakfast speelt zich af op het Groningse platteland, maar in werkelijkheid is B&B De Stolpjes gelegen op een idyllische plek in Noord-Holland. De B&B beschikt over twee vrijstaande 'stolpjes' die van alle gemakken zijn voorzien, waaronder een eigen keuken, woonkamer en terras.
'Lord' Robert Jan uit B&B Vol Liefde is nog steeds gelukkig met deelnemer Suzanne, die hij via het RTL-programma leerde kennen. De twee vertellen nu meer over hun toekomst samen.
Albert: ,,Dat moet ik misschien even uitleggen. Ik heb twee kleine dochters van 6 en 8 jaar oud. Die kan ik écht niet missen, dus sprak ik vooraf met de productie af dat ik halverwege één keer naar mijn kinderen zou gaan. En ja, toen ik terugkeerde in Spanje zaten er ineens twee paaseieren op de bank.”
Hij kocht samen met zijn vrouw in 1999 Castell d'Empordà en liet dit ombouwen tot een romantisch viersterrenhotel. Het gezamenlijke vermogen van zijn broers wordt in 2023 door Quote op 220 miljoen euro geschat. Het geschatte vermogen van Albert is onbekend.
Dat bleek zo te zijn, en Els heeft de twee het allerbeste gewenst. “Daar heeft hij op gereageerd en we hebben het samen op een respectvolle manier afgesloten met elkaar.”
Inmiddels is ze gescheiden en studeren haar kinderen in Nederland en ziet haar leven er compleet anders uit; Mirjam droomde altijd al van het runnen van een hotel en viel in Zuid-Afrika als een blok voor een lodge in het Krugerpark. Nu is ze de trotse eigenaresse van vier luxe safaritenten midden in de bush.
Hoewel veel fans stiekem hoopten op een hereniging tussen Robert Jan en Els, heeft Robert Jan uiteindelijk dus toch écht de liefde gevonden bij Suzanne.
ð´ó §ó ¢ó ³ó £ó ´ó ¿ Robert Jan in Schotland. Robert Jan, 57 jaar oud en zelfbenoemd 'oude corpsbal', woont in de Schotse hooglanden (Invergordon) in een oude jachtlodge (Voormalige Marybank Lodge in Invergordon).
De prachtige B&B van Debbie vind je in Spanje, in Sant Andreu del Terri, op 10 km van Gerona. Dat ligt in het noorden van Spanje, in Catalonië. De B&B is gevestigd in een gerestaureerde 16e-eeuwse boerderij en naast de hotelkamer, kun je ook in een pipowagen overnachten.
Albert - Castell d'Empordà - Spanje
De ondernemende Albert komt uit Brabant en is eigenaar van Castell d'Empordà. Dit prachtige kasteel uit de 14e eeuw bevindt zich in Spanje dichtbij de Costa Brava. Dit kasteel lijkt niet op een B&B maar eerder op een hotel.