Prins Floris (volledige naam: Floris Frederik Martijn) is de jongste zoon van prinses Margriet der Nederlanden en prof. mr. Pieter van Vollenhoven. Hij werd geboren op 10 april 1975 en is de vierde zoon van het echtpaar. Wikipedia +4
Floris Frederik Martijn Prins van Oranje-Nassau, van Vollenhoven (Nijmegen, 10 april 1975) is de vierde zoon van prinses Margriet der Nederlanden en prof. mr. Pieter van Vollenhoven. Hij is lid van de Nederlandse koninklijke familie maar niet van het Koninklijk Huis.
Naast prinsessen Beatrix, Irene, Margriet en Christina kreeg de prins nog twee buitenechtelijke kinderen. Alexia Grinda was de eerste bekende dochter van de prins die buiten het huwelijk werd geboren.
Magali van Vollenhoven is de oudste dochter van prins Floris en prinses Aimée. Ze kwam de laatste maanden vaker in beeld dan we van haar gewend zijn. Tijd om eens uit te zoeken wie Magali nu eigenlijk is. Magali Margriet Eleonoor van Vollenhoven wordt geboren op 9 oktober 2007 in Amsterdam.
Aimée Söhngen trad op 20 oktober 2005 in Naarden in het huwelijk met Prins Floris. Prinses Aimée en Prins Floris hebben twee dochters en een zoon: Magali (2007), Eliane (2009) en Willem Jan (2013).
Het gaat namelijk al jaren de ronde dat Prins Philip , de man van wijlen Elizabeth II, een echte charmeur was en verschillende affaires heeft gehad tijdens zijn 73-jarige huwelijk met de Queen. Één van deze affaires zou met Penny Knatchbull zijn geweest, een goede vriendin van de familie.
Merel Sibbes is moeder van Floris (2015) en Lizzy (2019). Floris heeft autisme en een verstandelijke beperking.
Gezondheidsupdate: zo gaat het nu met prinses Margriet
De opening was het eerste publieke optreden van de prinses sinds bekend werd dat zij kampt met een rughernia. Het is begin augustus als de Rijksvoorlichtingsdienst bekendmaakt dat prinses Margriet getroffen is door een acute rughernia.
Prinses Amalia mag niet met een Belgische prins trouwen vanwege een oud Belgisch decreet uit 1830 dat leden van het Nederlandse koningshuis uitsluit van machtsposities in België, wat een huwelijk in feite onmogelijk maakt en de Belgische onafhankelijkheid beschermt tegen Nederlandse invloed. Dit verbod, dat nooit is opgeheven, voorkomt dat leden van de Oranjefamilie via een huwelijk in de Belgische troonopvolging komen, iets wat historisch gevoelig ligt.
' Voor de ogen van heel Vlaanderen werd ze verliefd op Frans Vancoppenolle, nog steeds haar partner en manager. Iris heeft drie kinderen: Dylan (41), Clément (25) en Estelle (17).
Prins Bernhard en prinses Annette zijn uit elkaar gegaan na 25 jaar huwelijk, omdat ze "in goed overleg" besloten te scheiden, een moeilijke maar gezamenlijke keuze om uit elkaar te gaan, waarbij de focus ligt op de zorg voor hun kinderen en respect voor privacy, hoewel er geruchten waren over overspel en de impact op hun gezamenlijke vastgoedbezit een rol speelde, maar de exacte dieperliggende redenen niet publiekelijk zijn gedeeld.
Prins Laurent erkent Clement nu officieel als zijn zoon, heeft hij bevestigd aan Belga. De onthulling is opmerkelijk. De gepensioneerde koning Albert, de vader van prins Laurent, heeft ook een buitenechtelijk kind: dochter Delphine. Zij mag zich sinds 2020 prinses Delphine noemen.
TRIEST NIEUWS: Prins Harry is diepbedroefd nu bij zijn zoon prins Archie autisme is vastgesteld. "De dokter heeft bekendgemaakt dat..." (Voor meer informatie, zie de link in de reacties hieronder ðð»ðð»)
Prins Albert II van Monaco heeft twee erkende buitenechtelijke kinderen: dochter Jazmin Grace Grimaldi (geboren 1992) en zoon Alexandre Coste (geboren 2003). Hoewel hij ook een tweeling, Prinses Gabriella en Prins Jacques, met zijn vrouw Charlène heeft, zijn Jazmin en Alexandre niet troongerechtigd omdat ze buiten het huwelijk zijn geboren.
Een nieuw memoire van Mayte Garcia, de ex-vrouw van Prince, waarvan People een fragment heeft gepubliceerd, onthult dat hun zoontje – dat in 1996 op slechts zes dagen oud overleed – leed aan het syndroom van Pfeiffer type 2 , een zeldzame genetische aandoening die skeletafwijkingen en ademhalingsproblemen kan veroorzaken.
Prins Maurits en Prinses Marilène wonen in Amsterdam-Zuid, waar ze al jaren samen met hun kinderen (inmiddels volwassen) woonden. Er waren in het verleden berichten dat ze apart woonden (Maurits in een villa bij het Vondelpark, Marilène in een appartement in Amsterdam-Zuid), maar recente bronnen suggereren dat het gezin samenwoont in een luxe villa aan de Oranje-oever in Amsterdam, mogelijk in de buurt van Prinses Mabel.
Er is geen officiële "knapste" prinses, omdat schoonheid subjectief is, maar Prinses Alexia wordt vaak genoemd als bijzonder stijlvol en opvallend mooi in de media, naast haar zussen Prinses Amalia (de toekomstige koningin) en Prinses Ariane; elke prinses heeft haar eigen charme en wordt gewaardeerd om verschillende redenen, zoals Alexia's stoerdere modekeuzes of Amalia's uitstraling en natuurlijke schoonheid.
Er is geen officieel bevestigd aantal kilo dat Prinses Amalia is afgevallen, maar er wordt in de media gesproken over een aanzienlijk gewichtsverlies, waarbij schattingen oplopen tot wel 30 kilo, mogelijk door een gezondere levensstijl en soms gesuggereerd als resultaat van diëten zoals het DAG ÉÉN-dieet. Het Koninklijk Huis geeft geen details over gewicht, maar berichten wijzen op een zichtbare verandering, wat haar zelfvertrouwen zou hebben vergroot.
Zowel Diana als Charles hebben al sinds 1986 buitenechtelijke affaires, Charles met Camilla, Diana met onder andere James Hewitt. Twee jaar voor dit moment, in 1992, worden geruchten over de slechte relatie tussen de twee verder aangewakkerd.
Prins Bernhard (de vader van prinses Beatrix) had tijdens zijn huwelijk met Koningin Juliana meerdere minnaressen, waaronder Alicia de Bielefeld en Alexia Grinda, en was ook betrokken bij andere affaires; recentelijk speelde zijn naam opnieuw een rol in het nieuws door geruchten over ontrouw in zijn huwelijk met Prinses Annette (een andere, jongere prins Bernhard, de zoon of neef), wat leidde tot hun scheiding.
Prinses Ariane heeft recent zichtproblemen gekregen, voornamelijk door langdurig schermgebruik, wat Koningin Máxima bekendmaakte tijdens een conferentie. Eerder, in 2011, circuleerden er geruchten in de Duitse pers over een ernstige longziekte, zoals taaislijmziekte, maar deze zijn nooit door het Koninklijk Huis bevestigd en worden nu als onjuist beschouwd, gezien haar actieve leven en schoolgang in het buitenland.
De rijkste "Oranje" in Nederland is Prinses Mabel van Oranje, die een aanzienlijk fortuin bezit dankzij haar investeringen (vooral in Adyen) en daarmee zelfs rijker is dan het koningspaar Willem-Alexander en Máxima, hoewel de familie Van Oranje-Nassau gezamenlijk een vermogen van circa 1,4 miljard euro heeft, volgens de RTL.nl en AD.nl Quote 500-lijsten uit 2024. Mabel's vermogen is de afgelopen jaren sterk gestegen, waardoor ze de snelst groeiende BN'er in de Quote 500 was, en staat ze bekend als de rijkste prinses van Europa.
Tussen alle haat en drama in De Bondgenoten is er ook ruimte voor liefde en geluk: Floris en Senna gaan trouwen!
Youp van 't Hek. Youp van 't Hek wordt geïnterviewd door 32 mensen met autismespectrumstoornis. De puurheid en eerlijkheid van de journalisten leidt tot een buitengewoon gesprek over het leven en werk van 's lands bekendste cabaretier.
Over prins Floris
Prins Floris, de jongste zoon van prinses Margriet en Pieter van Vollenhoven, werd geboren op 10 april 1975. Net als zijn oudere broers - prins Maurits, prins Bernhard en prins Pieter-Christiaan - is hij ook erg goed geschoold.