In de Bridgerton-boekenreeks van Julia Quinn eindigt Hyacinth Bridgerton uiteindelijk met Gareth St. Clair. People.com +1
In de Bridgerton-boekenreeks van Julia Quinn, met name in It's in His Kiss, trouwt Hyacinth Bridgerton met Gareth St. Clair , de kleinzoon van Lady Danbury.
Hyacinth trouwt met de kleinzoon van Lady Danbury.
Hoe eindigt het boek van Hyacinth? Het boek 'It's In His Kiss' eindigt met Hyacinth en Gareth die verliefd worden en trouwen. Uiteindelijk krijgen ze twee kinderen, George en Isabella.
Daphne Bridgerton (Phoebe Dynevor) en haar charismatische hertog, Simon Basset (Regé-Jean Page). Burggravin Kate Bridgerton (Simone Ashley) en haar geliefde burggraaf, Anthony Bridgerton (Jonathan Bailey). Penelope (Nicola Coughlan) en Colin Bridgerton (Luke Newton), twee gelukkig getrouwde schrijvers.
Met wie eindigt Eloise uiteindelijk? Eloise wordt verliefd op Sir Phillip Crane , die we al eerder hebben ontmoet. Sir Phillip is de echtgenoot van Marina Thompson, op wie Colin Bridgerton verliefd werd toen ze in seizoen 1 bij de Featheringtons kwam wonen. Marina overlijdt in de boeken en Sir Phillip wordt later verliefd op Eloise.
Wie na de aftiteling blijft kijken, wordt getrakteerd op de bruiloft van Sophie en Benedict in de tuin van hun toekomstige woning. Het is een intieme ceremonie waarbij bijna alle Bridgerton-telgen aanwezig zijn, met uitzondering van Daphne.
Net als alle geweldige Bridgerton-koppels vóór hen, leiden seizoen 4 Benedict Bridgerton (Luke Thompson) en zijn huidige vrouw, Sophie Bridgerton (Yerin Ha), naar hun gelukkige einde.
Uiteindelijk trouwt ze met Gareth St. Clair, de kleinzoon van Lady Danbury , met wie ze twee kinderen krijgt, George en Isabella.
Voor wie de boeken niet heeft gelezen: Francesca's verhaallijn in Bridgerton is erg aangrijpend en emotioneel. Ze trouwt met John, hij overlijdt, en later wordt ze verliefd op zijn neef, Michael Stirling .
Francesca & John
Tegen het einde van dat seizoen trouwde Francesca met John Stirling, en hun relatie is meer op wederzijds respect en genegenheid gestoeld dan op passie en fysieke aantrekkingskracht.
De dood van John in seizoen 4 van 'Bridgerton' is de meest aangrijpende verhaallijn ooit in de serie. Bridgerton heeft de langdurige impact van rouw nooit geschuwd, zoals blijkt uit het feit dat de dood van familiepatriarch Edmund (Rupert Evans), lang voor de start van de serie, het verhaal tot op de dag van vandaag blijft achtervolgen.
In het boek worden we nooit precies verteld wanneer Cressida trouwt , maar ze trouwt wel met een edelman genaamd Twombley (uitgesproken als Toom-bley). Hij overlijdt ergens vóór de gebeurtenissen in Romancing Mister Bridgerton; ze trouwde met hem in de veronderstelling dat hij schatrijk was, maar hij bleek uiteindelijk geen geld te hebben.
In de serie vermoedt Francesca dat ze zwanger is van Johns kind, maar na een onderzoek blijkt het loos alarm te zijn – een keuze die sterk afwijkt van het boek, waarin ze een miskraam krijgt.
Eloise Bridgerton trouwt in de boeken met Sir Phillip Crane, een personage dat al in de serie is geïntroduceerd en getrouwd was met Marina Thompson; de showrunner heeft bevestigd dat ze deze boek-liefde zullen volgen, ook al verloopt de relatie met Theo Sharpe niet zoals gehoopt. Hun romance begint via brieven, waarbij ze een diepe connectie opbouwen en uiteindelijk trouwen.
In de boeken trouwt Sir Phillip Crane uiteindelijk met Eloise Bridgerton . In de Netflix-serie is hij echter getrouwd met Marina Thompson.
Ontwerper John Glazer vertelde me dat ze Colin wilden transformeren van een jongen tot een man, en dan met name een Marlboro-man. Hij ging van pastelkleuren naar donkere tinten. Hij nam een nieuwe, sexy cowboy- of piratenlook aan, geïnspireerd door zijn reizen.
In de boeken krijgt Daphne Bridgerton samen met Simon Basset vijf kinderen: dochters Amelia, Belinda, Caroline, en zonen David en Edward. In de Netflix-serie hebben ze in de eerste seizoenen één zoon, August, maar de serie wijkt af van de boeken en het verdere verloop van hun gezin is nog niet volledig getoond.
Wacht eens, waarom hebben ze Francesca in 'Bridgerton' opnieuw gecast?
Ruby Stokes speelde twee jaar lang de rol van Francesca, maar verliet de serie vóór het derde seizoen en werd vervangen door Hannah Dodd. En mocht je je afvragen waarom, er was helemaal geen drama! Ruby kreeg simpelweg een andere kans die ze niet kon laten liggen .
De serie Bridgerton is gebaseerd op de gelijknamige boekenreeks en elk kind staat centraal in één van de acht boeken. In het boek van Francesca wordt het duidelijk dat ze inderdaad trouwt met John Kilmartin, maar dat hij na twee jaar overlijdt.
Na een ingewikkelde liefdesdriehoek krijgt Gregory uiteindelijk zijn droomvrouw en trouwt hij met Lucinda "Lucy" Abernathy . Later krijgen ze negen kinderen: Katharine, Richard, Hermione, Daphne, Anthony, Benedict, Colin, Eloise en Francesca.
Simon Basset (gespeeld door Regé-Jean Page) zit niet meer in Bridgerton omdat zijn rol, zoals besproken met de makers, bedoeld was als een 'one-season arc' in lijn met het boek van Julia Quinn, waarbij het verhaal van Daphne en Simon afgerond werd en de serie zich kan focussen op de andere Bridgerton-broers en -zussen. Page wilde zich concentreren op andere projecten en was niet van plan om in de daaropvolgende seizoenen terug te keren, ook al is Daphne zelf nog wel verschenen.
Dus ja, in deze fictieve wereld kwam alles goed, Edwina kreeg haar happy end en trouwde met iemand waarvan we kunnen aannemen dat hij een veel betere match voor haar was dan Anthony ooit had kunnen zijn, en iedereen kreeg hun happy end.
In seizoen 2 verschijnt Daphne nauwelijks omdat ze het druk heeft met haar rol als hertogin. Ze is vaak weg om haar taken uit te voeren en voor haar familie te zorgen, waaronder voor haar en Simons zoon, August Basset.
Alli en Dodd als John en Francesca. In de boeken trouwt Francesca met John en zijn ze twee jaar samen.